DE Grândolater 23-01-2018 12:09
Club start listcreated by MT2003 © Stephan Krämer 2008

    Stno        Chip   Text1   Name                                          YB Class                              S1          S2 


1000 [10008] AE Grândola          POR  

     101      240775    NF     Adriana Reis Rocha                            07 Infantil Fem A                9:32:00    11:02:00 
     102      259735    NF     Daniela de Morai Teixeira                     07 Infantil Fem A                9:34:00    11:04:00 
     103      259871    NF     Sofia Silva Pereira                           07 Infantil Fem A                9:30:00    11:00:00 
     104      259872    NF     Beatriz Faias Parreira                        05 Infantil Fem B                9:44:00    11:14:00 
     105      259873    NF     Alessandro Frans Bournot                      05 Infantil Masc B               9:52:00    11:22:00 
     106      259874    NF     Bernardo José Duarte                          06 Infantil Masc B              10:10:00    11:40:00 
     107      259877    NF     Diogo Silva                                   06 Infantil Masc B              10:02:00    11:32:00 
     108      308356    NF     Francisco Rocha                               05 Infantil Masc B               9:54:00    11:24:00 
     109      308358    NF     Gabriel da Costa Pereira                      05 Infantil Masc B              10:06:00    11:36:00 
     110      308360    NF     Guilherme Rosa                                06 Infantil Masc B               9:58:00    11:28:00 
     111      400347    NF     José Luís Alexandre                           06 Infantil Masc B              10:04:00    11:34:00 
     112      407065    NF     Roberto Carlos Ramos                          06 Infantil Masc B               9:50:00    11:20:00 
     113     2016722    NF     Rodrigo Felício                               05 Infantil Masc B               9:56:00    11:26:00 
     114     2016723    NF     Tiago de Jesus Mendes                         05 Infantil Masc B              10:00:00    11:30:00 
     115     2016724    NF     Valentin Munteanu                             05 Infantil Masc B              10:08:00    11:38:00 
     116     2016725    NF     Cesar Augusto Va Parreira                     04 Iniciado Masc                10:03:00    11:33:00 
     117     2016726    NF     Francisco Maria O.                            04 Iniciado Masc                 9:53:00    11:23:00 
     118     2016727    NF     Gonçalo Filipe d Costa                        03 Iniciado Masc                 9:45:00    11:15:00 
     119     2016728    NF     João Pedro Brito Correia                      03 Iniciado Masc                 9:59:00    11:29:00 
     120     2016729    NF     Pedro Gamito Rodrigues                        04 Iniciado Masc                 9:57:00    11:27:00 
     121     2016730    NF     Tomás Filipe Torres                           04 Iniciado Masc                 9:49:00    11:19:00 
     122     2016731    NF     Bruna Santos                                  00 Juvenis Fem                   9:38:00    11:08:00 
     123     2016732    NF     Inês Catarina Correia                         01 Juvenis Fem                   9:36:00    11:06:00 
     124     2016733    NF     Isabel Maria Jal Alexandre                    01 Juvenis Fem                   9:34:00    11:04:00 
     125     2016734    NF     Marta Pereira                                 00 Juvenis Fem                   9:30:00    11:00:00 
     126     2016735    NF     Afonso José Ambr Parreira                     00 Juvenis Masc                  9:48:00    11:18:00 
     127     2016736    NF     Rodrigo Fernandes                             00 Juvenis Masc                  9:44:00    11:14:00 
     128     2016737    NF     Alice Nunes                                   99 OPT1                         10:16:00             
     129     2016738    NF     Pedro Ferreira                                98 OPT1                         10:14:00             
     130           1    NF     Pedro Ferreira                                98 OPT2                                     11:39:00 
     131           1    NF     Alice Nunes                                   99 OPT2                                     11:41:00 



1003 [10032] AESA                 POR  

     132     2016739    FNR    Inês Filipa Simões                               Infantil Fem B                9:40:00    11:10:00 
     133     2016740    FNR    Beatriz Leocádio                              03 Iniciado Fem                  9:39:00    11:09:00 
     134     2016741    FNR    Catarina Leal                                 03 Iniciado Fem                  9:35:00    11:05:00 
     135     2016742    FNR    Raquel Sousa                                  02 Iniciado Fem                  9:31:00    11:01:00 
     136     2016743    FNR    Sofia Martinho                                   Iniciado Fem                  9:37:00    11:07:00 
     137     2016744    FNR    Alexandru Lungu                               03 Iniciado Masc                10:01:00    11:31:00 
     138     2016745    FNR    João Pedro Gomes Lopes                        04 Iniciado Masc                 9:55:00    11:25:00 
     139     2016746    FNR    José Boavista                                 04 Iniciado Masc                 9:47:00    11:17:00 
     140     2016747    FNR    Pedro Dinis Varr Abrantes                     03 Iniciado Masc                 9:43:00    11:13:00 
     141     2016748    FNR    Pedro Matias                                  03 Iniciado Masc                10:05:00    11:35:00 
     142     2016749    FNR    Marco André Gonç Pereira                      00 Juvenis Masc                  9:46:00    11:16:00 
     143     2016750    FNR    Ruben Guerreiro                               00 Juvenis Masc                  9:50:00    11:20:00 
     144     2016751    FNR    Joao Cáceres                                     Juniores Masc                 9:58:00    11:28:00 
     145     2016752    FNR    Ricardo Machado                                  Juniores Masc                10:00:00    11:30:00 



1017 [10175] AESC                 POR  

     146     2016753    FNR    Carolina Pereira Faustino                     05 Infantil Fem B                9:46:00    11:16:00 
     147     2016754    FNR    Maria Tatiana Oliveira                        05 Infantil Fem B                9:42:00    11:12:00 
     148     2016755    FNR    Violeta Ortega                                05 Infantil Fem B                9:38:00    11:08:00 
     149     2016756    FNR    Alice Rosado                                  04 Iniciado Fem                  9:33:00    11:03:00 
     150     2016757    FNR    Francisco Pereira                             04 Iniciado Masc                 9:51:00    11:21:00 
     151     2016758    FNR    Cláudia Isabel Ferreira                       00 Juvenis Fem                   9:32:00    11:02:00 
     152     2016759    FNR    José Rito                                     01 Juvenis Masc                  9:42:00    11:12:00