DE Local VNS ANDREsáb 24/02/2018 14:52
Start listcreated by MT2003 © Stephan Krämer 2008

     Chip Name                            Club                                     S1             S2 


Infantil Fem B  (4)     

  2067409 Inês Filipa Simões              [10032] AESA                        9:30:00       11:00:00 
  2067425 Carolina Pereira Faustino       [10175] AESC                        9:32:00       11:02:00 
  2067426 Maria Tatiana Oliveira          [10175] AESC                        9:34:00       11:04:00 
  2067427 Violeta Ortega                  [10175] AESC                        9:36:00       11:06:00 



Infantil Masc B  (2)    

  2067401 Bernardo                        [10008] AE Grândola                 9:38:00       11:08:00 
  2067402 Valentin                        [10008] AE Grândola                 9:40:00       11:10:00 



Iniciado Fem  (7)       

  2067403 Beatriz                         [10008] AE Grândola                 9:30:00       11:00:00 
  2067410 Beatriz Leocádio                [10032] AESA                        9:32:00       11:02:00 
  2067411 Catarina Leal                   [10032] AESA                        9:34:00       11:04:00 
  2067412 Fatima Braz                     [10032] AESA                        9:36:00       11:06:00 
  2067413 Raquel Sousa                    [10032] AESA                        9:38:00       11:08:00 
  2067414 Sofia Martinho                  [10032] AESA                        9:40:00       11:10:00 
  2067428 Alice Rosado                    [10175] AESC                        9:42:00       11:12:00 



Iniciado Masc  (9)      

  2067404 César                           [10008] AE Grândola                 9:44:00       11:14:00 
  2067405 Francisco                       [10008] AE Grândola                 9:46:00       11:16:00 
  2067406 Tomás                           [10008] AE Grândola                 9:48:00       11:18:00 
  2067415 Alexandru Lungu                 [10032] AESA                        9:50:00       11:20:00 
  2067416 Diogo Cassimiro                 [10032] AESA                        9:52:00       11:22:00 
  2067417 João Pedro Gomes Lopes          [10032] AESA                        9:54:00       11:24:00 
  2067418 José Boavista                   [10032] AESA                        9:56:00       11:26:00 
  2067419 Pedro Dinis Varr Abrantes       [10032] AESA                        9:58:00       11:28:00 
  2067420 Pedro Matias                    [10032] AESA                       10:00:00       11:30:00 



Juvenis Fem  (3)        

  2067407 Inês                            [10008] AE Grândola                 9:30:00       11:00:00 
  2067408 Isabel Alexandre                [10008] AE Grândola                 9:32:00       11:02:00 
  2067433 Daniela Santos                  [10032] AESA                        9:34:00       11:04:00 



Juvenis Masc  (3)       

  2067421 Marco André Gonç Pereira        [10032] AESA                        9:36:00       11:06:00 
  2067422 Ruben Guerreiro                 [10032] AESA                        9:38:00       11:08:00 
  2067429 Vasco Costa                     [6602] ExtDelfimFerreira            9:40:00       11:10:00 



Juniores Masc  (2)      

  2067423 Joao Cáceres                    [10032] AESA                        9:42:00       11:12:00 
  2067424 Ricardo Machado                 [10032] AESA                        9:44:00       11:14:00 



Médio  (3)              

  2067430 Diogo Gomes                     [6602] ExtDelfimFerreira            9:46:00       11:16:00 
  2067431 Franclim Pereira                [6602] ExtDelfimFerreira            9:48:00       11:18:00 
  2067432 Gonçalo Nunes                   [6602] ExtDelfimFerreira            9:50:00       11:20:00