DE Local VNS ANDREsáb 24/02/2018 14:52
Club start listcreated by MT2003 © Stephan Krämer 2008

Name                                YB       Chip Class               Qty         S1           S2 


660 [6602] ExtDelfimFerre POR 

Vasco Costa                         00    2067429 Juvenis Masc          3    9:40:00     11:10:00 
Diogo Gomes                         05    2067430 Médio                 3    9:46:00     11:16:00 
Franclim Pereira                    05    2067431 Médio                 3    9:48:00     11:18:00 
Gonçalo Nunes                       05    2067432 Médio                 3    9:50:00     11:20:00 



100 [10008] AE Grândola   POR 

Bernardo                            06    2067401 Infantil Masc B       2    9:38:00     11:08:00 
Valentin                            05    2067402 Infantil Masc B       2    9:40:00     11:10:00 
Beatriz                             05    2067403 Iniciado Fem          7    9:30:00     11:00:00 
César                               04    2067404 Iniciado Masc         9    9:44:00     11:14:00 
Francisco                           04    2067405 Iniciado Masc         9    9:46:00     11:16:00 
Tomás                               04    2067406 Iniciado Masc         9    9:48:00     11:18:00 
Inês                                01    2067407 Juvenis Fem           3    9:30:00     11:00:00 
Isabel Alexandre                    01    2067408 Juvenis Fem           3    9:32:00     11:02:00 



100 [10032] AESA          POR 

Inês Filipa Simões                        2067409 Infantil Fem B        4    9:30:00     11:00:00 
Beatriz Leocádio                    03    2067410 Iniciado Fem          7    9:32:00     11:02:00 
Catarina Leal                       03    2067411 Iniciado Fem          7    9:34:00     11:04:00 
Fatima Braz                         03    2067412 Iniciado Fem          7    9:36:00     11:06:00 
Raquel Sousa                        02    2067413 Iniciado Fem          7    9:38:00     11:08:00 
Sofia Martinho                            2067414 Iniciado Fem          7    9:40:00     11:10:00 
Alexandru Lungu                     03    2067415 Iniciado Masc         9    9:50:00     11:20:00 
Diogo Cassimiro                     04    2067416 Iniciado Masc         9    9:52:00     11:22:00 
João Pedro Gomes Lopes              04    2067417 Iniciado Masc         9    9:54:00     11:24:00 
José Boavista                       04    2067418 Iniciado Masc         9    9:56:00     11:26:00 
Pedro Dinis Varr Abrantes           03    2067419 Iniciado Masc         9    9:58:00     11:28:00 
Pedro Matias                        03    2067420 Iniciado Masc         9   10:00:00     11:30:00 
Marco André Gonç Pereira            00    2067421 Juvenis Masc          3    9:36:00     11:06:00 
Ruben Guerreiro                     00    2067422 Juvenis Masc          3    9:38:00     11:08:00 
Joao Cáceres                              2067423 Juniores Masc         2    9:42:00     11:12:00 
Ricardo Machado                           2067424 Juniores Masc         2    9:44:00     11:14:00 
Daniela Santos                      02    2067433 Juvenis Fem           3    9:34:00     11:04:00 



101 [10175] AESC          POR 

Carolina Pereira Faustino           05    2067425 Infantil Fem B        4    9:32:00     11:02:00 
Maria Tatiana Oliveira              05    2067426 Infantil Fem B        4    9:34:00     11:04:00 
Violeta Ortega                      05    2067427 Infantil Fem B        4    9:36:00     11:06:00 
Alice Rosado                        04    2067428 Iniciado Fem          7    9:42:00     11:12:00