III Ori-Trail Rogaine da Costa Alentejanadom 08-09-2019 21:42
Resultscreated by OEScore © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
Competição Pedestre (29)27 C 130 Pts4:00:00
PlStnoNameYBClubCl.PtsTimePtyXtraScore
17Gustavo Teixeira Barandas / Paulo Palhinha85[125] CP AbrunheiraHE-PED1213:54:04121
219José Domingos / Nuno Ferreira76[094] CPOCH40-PE1033:56:38103
314Margarida Araújo / Rodolfo Serra96[163] Escola NavalMXE-PE943:56:2094
45Miguel Sousa / Pedro Rodrigues97[163] Escola NavalHE-PED883:54:2388
527António Bastos / Carlos Monteiro58[070] COCH55-PE873:54:5887
622Emília Silveira / Manuel Real76[159] COAALMX40-P833:48:5683
724Adelindina Lopes / Humberto Esteves74[070] COCMX40-P803:55:0480
86Afonso Ramos / Fé Santos98[163] Escola NavalHE-PED773:51:0277
93José Bolrão / Tozé Silva64[070] COCHE-PED773:57:5277
1012Beatriz Pardal / Eduardo Soares94[159] COAALMXE-PE743:50:2774
1111João Real / Patrícia Pardal84[159] COAALMXE-PE743:50:3074
1216Luís Quinta-Nova / António Batista66[090] ADFAH40-PE733:53:3573
131Duarte Santo / Jorge Almeida77[070] COCHE-PED713:40:0471
1413Alexandre Cantanhede / Nuno Cruz / Vera Reis78[005] CP ArmadaMXE-PE844:12:59-1371
154João Façôco / Paulo Rebelo97[163] Escola NavalHE-PED694:02:21-366
169Suzana Paula Gom Lampreia / Sofia Isabel Nas Vedor76[003] CIMODE-PED653:45:5365
1718Magalhães Correia / Pablo Oliveira74[005] CP ArmadaH40-PE834:17:57-1865
1815Gonçalo Mota / Henrique Sacadura / Teresa Ribeiro81[033] Clube TAPMXE-PE634:01:34-261
1917Paulo Pinto / Jorge Soares64[097] Clube Millennium BCPH40-PE603:42:5060
2026António João Churro / Carlos Garcia / Rui Almeida62[157] AFAPH55-PE593:56:0159
2128António Neves / Filomena Leite60[133] GDU AzoiaMX55-P573:45:4657
2230Eugénio Sousa / Luciano Matos / Maria Matos / Nair Almeida57[1000] Individual POR FedMX55-P573:49:4157
2323José Gabriel Silveira / Maria Isabel Tiago61[121] CAALMX40-P573:59:2557
2429Ana Maria Conceição / Custódio Pinto57[056] NaturaMX55-P543:39:0154
2510Ana Ribeiro / Rita Nunes83[005] CP ArmadaDE-PED584:03:41-454
268Maria González Gomez / Miriam Miranda75[2277] AltairDE-PED524:05:46-646
2725Inácio Cardoso / José Serra53[103] ADADesnívelH55-PE383:45:1338
 
nc20Isabel Monteiro58[070] COCD40-PE563:03:4356
nc21José Silva / Lina Guerreiro65[090] ADFAMX40-P1244:1412
 
 
 
OPEN Pedestre (4)23 C 94 Pts2:00:00
PlStnoNameYBClubCl.PtsTimePtyXtraScore
132Sofia Agostinho / João Diogo77[11590] Mag8OPEN P401:54:5140
234Marina Pedro / Joel Pedro / Manuel Pedro / Margarida Pedro88[11589] KotasOPEN P361:56:1136
331Helena Lopes / Catarina Pereira / Paulo Relvas58[1000] Individual POR FedOPEN P412:08:14-932
433Antonio Chainho Parreira / José Vilhena / Mª Fátima Chainho58[11589] KotasOPEN P241:47:5424
 
 
 
Competição BTT (6)27 C 130 Pts3:00:00
PlStnoNameYBClubCl.PtsTimePtyXtraScore
146Daniel Marques / Inácio Serralheiro84[070] COCME-BTT1302:36:20130
247João Pastagem / Nuno Loução00[178] NOAME-BTT1303:01:23-2128
349António Rosa / Joaquim Patrício56[035] CN AlvitoH55-Bt1053:02:11-3102
448Mário Silva / Carlos Páscoa65[090] ADFAH40-Bt972:59:1397
551Björn Kvick / Fontoura50[094] CPOCH55-Bt692:46:4469
 
52Luísa Mateus58[070] COCD55-Btdns